Spa vířivka

RELAXACE A ZÁBAVA ZÁROVEŇ


Wellness znamená cítit se dobře, být v souladu sám se sebou.
Je to zdraví životní styl směřující k dosažení vaší tělesné i duševní pohody. Spa-vířivka regeneruje celé vaše tělo, zbavuje vaše svaly od únavy, také vaše buňky jsou lépe zásobené živinami, a Vy, ponořeni do teplé perličkové lázně, se cítíte stále mladí.

Hydroterapie medicínsky prospívá celému vašemu pohybovému aparátu, zbavuje vás stresu, stejně jako nespavosti.
Dopřejte svému tělu zážitek z hydromasáže rotačními Jet-3D tryskami a odpočívejte v pulzující vodní koupeli.

Všechny wellness apartmány jsou v prémiovém standardu vybaveny spa-vířivkou pro tři osoby

  • Rozměry SPA-VÍŘIVKY š.2000 x h.1680 x v.900 mm
  • Objem vody 940 litrů
  • Celkový počet trysek 50ks Ultra Jets Nerez

PUERLA MODEL

 

Spa-vířivka PUERLA od kanadského výrobce Canadian Spa International je nejluxusnější model ve své třídě. Ve vnitřním prostoru jednoduše funkčních anatomických linií si najdete své komfortní prostorné místo v každé dispoziční poloze, která vám vždy padne jako ulitá na míru vašeho těla. O blahodárné účinky lázně a masáže se již postarají hydromasážní systémy připravené pod hladinou.

JUMBO JET - unikátní systém trysek se střídavě postupujícím a proměnlivým tlakem zlepšující proudění lymfatických cév, až ze 16 individuálně nastavitelných trysek v oblastech mízních uzlin si můžete dopřát přírodní stimulaci vašeho lymfatického oběhu.

3D HYDRO JET - systém tlakově vibračních trysek s hloubkovou masáží pro uvolnění vašich svalů.

MICROSILK - jedinečná hydratační a léčivá terapie, speciální technologie sytí lázeň miliardami mikroskopických bublinek a jejich blahodárná síla regeneruje pokožku celého vašeho těla.